magazín BDSM.CZ - my jsme ti lidé, před kterými nás rodiče varovali

Pražský fetish víkend je zde!

Blíží se konec listopadu a s ním i druhý ročník Fetish Night Prague, asi největší fetish akce u nás.

I letos bude akce dvoudenní, ale místo obyčejné warm up párty, která byla loni ve Smíchovském Ateliéru, bude letos v pátek 28.listopadu akce s názvem Fetish Market, což je párty doplněná o první miniveletrh českých výrobců BDSM zboží.

Výrobci i prodejci měli možnost už loni se na Fetish Night prezentovat, ale letos se jim dostane více prostoru a více pozornosti, ne jen jako nějaké doplnění show na hlavním pódiu. V přízemí nového klubu Strašnická Kotelna poblíž metra Depo Hostivař své výrobky nabídne patnáct českých výrobců BDSM a fetish vybavení a několik předních českých distributorů. Na místě budete moci zakoupit výrobky z kůže, latexu, železa a jiných zajímavých materiálů, ale také probrat s výrobci možnosti výroby na míru, což je možnost, jakou vám zahraniční dodavatelé až na výjimky nenabídnou...

Ale nejen o obchodu bude Fetish Market. Na pódiu sálu budete moci shlédnout dvě Borgovy shibari show, výtvarněji pojatou show s tekutým latexem, ve spodním patře restauračním můžete pojíst a popít a v přilehlých krásných akčních prostorách v praxi vyzkoušet zakoupené SM hračky...

V sobotu se přesuneme do klubu Cover Place v pražských Vysočanech na hlavní akci, na Fetish Night 2014. Na ni se teď ptám Mountbatten, spoluatorky programu a spolupořadatelky akce.Mount, jsme po roce na stejném místě, v klubu Cover Place. V čem to bude letos jiné?

Tentokrát začneme později, než vloni. Loňský odpolední fetishmarket se rozrostl a tak má svůj větší prostor v pátek. A v sobotu už budeme jen pařit:-)

Prostor kdysi prominentního atomového krytu skýtá spoustu místností, okolo barů mohou návštěvníci popíjet a povídat si s ostatními, myslíme i na koutek na mazlení. V předních místnostech bude playaréna - prostor určený pro intimní hrátky. Oproti loňsku, kdy se dělila s 2 stánky, bude mít prostor sama pro sebe. Pro špásování, třebas i bolestivé, vybavili dva generální sponzoři, BDSM klub a Sexymall, místnost BDSM nábytkem včetně vacuum bed.

V dalších dvou místnostech budou 2 stage, na nichž bude do půlnoci probíhat program. První stage bude zaměřena na různé formy BDSM a druhá na fetish módní přehlídky. V těch se budou prezentovat české značky, které vytváří úchvatné latexové modely.

Ve čtyřech show se budou tedy prezentovat čtyři výrobci z latexu? To tu asi ještě nebylo.

Ano, opisujeme ze západu:-) A teď vážněji - zlaté české ručičky se projevují i v designerství latexového oblečení. Máme tady nemálo značek, které produkují tak kreativní oděvy, že by byla škoda neposkytnout jim prostor a neukázat je fetish světu. Každá přehlídka nebude pouhý catwalk, ale půjde o zajímavé show, vycházející tematem ze stylu oblečků. Takže s jednou přehlídkou se ocitnete na svatbě, další vás zas hodí do divokého světa tanečních klubů a tajemných UV světýlek. V třetí budete sledovat archetypální boj dobra proti zlu a to v nejklasičtější podobě - pohádkách. Uvidíte, jak naše dětské vzpomínky dostanou nový výraz.

Jiný koncept bude mít přehlídka návrhářky Sharene, která se odehraje na BDSM stage.

Ano, BDSM stage, protože nejen o lesklém oděvu bude Fetish Night. V čem bude tedy jiná Sharenina přehlídka a co ještě uvidíme na BDSM scéně?

Tato stage bude zaměřena na různé formy BDSM a to včetně body modification. Na Fetish Night totiž nebude chybět ani legendární studio HELL.cz známé svými vizuálně i dramaticky ojedinělými show. Ty mnozí znají z HELLparty, tentokráte “helláci” do ní přidali kapku fetishe navíc. A právě v té se spojí s latexovými modely návrhářky Sharene. Ta nás překvapí mystickými oděvy, kterým bude HELL show ušita na míru.

Celkově tato scéna nabídne širokou různorodost. Program otevře Bondage Entreé v podání přední české riggerky Edny. Jiné pojetí bude mít divadelní BDSM hra, teda spíše aktovka, z dílny mladých BDSM pozitivních lidí, kteří si říkají Písklata. Ta nás přenese do časů markýze De Sade, do dob, kdy se na masochismus ještě nehrálo.

Všehochuť BDSM stage dokoření drsnější, závěrečná show. Té se zhostí Master Drex se svým otrokem. Budeme tak svědci lekce z gay scény, ve které master předvede ukázku krocení submisiva.Organizace Fetish night pro tebe není zdaleka první akcí, pokud se nepletu, podílela ses i  na první Latex párty v Abě…

Fetish party:-) Ano, rok 2004 a byla to plně první “veřejná” fetish party v Česku. Organizovali jsme to tehdy s Honzou Bondy, díky jedné domině sehnali úžasný kabaretní prostor v centru Prahy, ve kterém se posléze uspořádalo více BDSM večírků. Bylo to tehdy úžasné, vůbec jsme netušili, zda bude o akci, kde je přísný fetish dresscode, zájem. Dorazilo asi osmdesát lidí, zabavily je tři tematicky různé show a hlavně se všichni mezi sebou poznávali.

Tím byla hráz zábran ku fetish akcím protržena a už za rok se začaly pořádat fetish večírky v Brně a tato tradice stále pokračuje i tento týden v Cover Place!

Titulek:
Text komentáře:
Vaše jméno:
Váš e-mail: (nebude zveřejněn)

WWW stránka:
Opište text z obrázku: