my jsme ti lidé, před kterými nás rodiče varovali
BDSM.CZ

Rien - 3

Tento text je součástí archivu BDSM.CZ.

Původní datum vydání: 13. dubna 1999

Pod tvrdou rukou nevlastní sestry se má otrokyně změnila v poslušnou hračku, připravenou vykonat cokoliv by nás napadlo. Za pomoci výchovných výprasků a rafinovaných mučících metod jako trestu za neuposlechnutí, byly v této nádherné dívce násilím udolány poslední zbytky sebevědomí a byla jí vštípena absolutní závislost na svém pánovi, bezbřehá psí oddanost a potlačeno samostatné rozhodování o sobě samé. Byla výjimečně inteligentní, a tato vlastnost ve spojení s jejím krajním masochismem, Luciinými zkušenostmi a rafinovaností, a nakonec s mou fantazií a nadšením, z ní vytvořily učebnicový prototyp otrokyně.

S dnešním odstupem mohu bez obav prohlásit, že by na můj příkaz byla ochotna vraždit, stejně jako spáchat okamžitou sebevraždu. I když si byla při své, jak už jsem poznamenal, vyjímečné inteligenci schopna uvědomit dosah svého jednání, vědomí, že plní příkaz svého pána jako svého jediného možného vládce, ji uváděl do euforického stavu absolutního vytržení. Podobalo se až příliš některým náboženstvím, a jsem sto prohlásit, že jsem se pro ni stal jejím Bohem. Nerad bych se rouhal, ale pro pochopení jejího vztahu ke mně je uvedení této skutečnosti zcela na místě.

Je samozřejmé, že i já jsem musel přejít zákonitým přerodem. Odmalička vštěpované zákony společnosti nedovolovaly takovýto způsob jednání s bližním svým. Abych mohl plnohodnotně plnit svou funkci v tomto dokonalém vztahu Pána a otrokyně, musel jsem se oprostit od zažitých společenských konvencí. Musel jsem k ní přestat přistupovat jako k ženě, to jest jako k něžnému pohlaví, které je nutno chránit, a mohl jsem se přestat kontrolovat a omezovat ve svých přáních a požadavcích, i když jsem za ni musel převzít na sebe odpovědnost jako za majetek mně plně náležející. Právě tato absolutní volnost, ta možnost přikázat jí cokoliv a nemuset mít obavu, zda se to může, či ne, jestli se jí to líbí nebo ne, nebo jestli s tím dokonce souhlasí či ne, bylo to, co jsem se musel naučit. Člověk by si myslel, že to nic není, mám otrokyni, tak jí přikážu cokoliv, ale železná košile morálky je pevná, a jen těžko se trhá a svléká.

A v tu chvíli je právě důležitý přístup vašeho otroka, musí vám dát vycítit svou poddanost, dát vám najevo, že opravdu potřebuje pokořit, že si zaslouží, aby byl zmrskán karabáčem. Musí svým chováním podnítit vaše sadistické tendence a zbavit vás skrupulí a falešných obav o něj. Jen tak se můžete stát dokonalým otrokářem a vychutnat do nejmenších detailů pocit nadvlády, nadřazenosti a využít všech možností plynoucích z toho, že například tato skvostná žena je vaším soukromým majetkem.

Týden se přehoupl k víkendu a po vzájemné dohodě jsme se s Lucií rozhodli podrobit Rien zkouškám v exteriéru. Pro použití v domácnosti byla již dokonale vytrénována, mimo to, že se vší samozřejmostí zastala všechny domácí práce, trpěla bez odmlouvání všechny naše perverzní násilnosti, které jsme na ní s rozkoší páchali. Nechala se v jakoukoliv denní i noční hodinu ošoustat do píči, do řiti a samozřejmě do úst, nekonečné minuty vylizovala Lucii mušli i zadničku a trávila spoustu času s jazykem "přilepeným" na můj šourek a penis. Bičovali jsme ji důtkami a rákoskami, pálili horkým voskem a žhavými jehlami, poutali do kozelce i k oblíbenému topení a terorizovali její mladé prsy...

První zkoušku jsme naplánovali na veřejném krytém koupališti. Nejdřív jsme se všichni tři šli normálně vykoupat, samozřejmě jsme se s Lucií tvářili, že Rien neznáme. Má sestra ji vybavila těmi nejerotičtějšími plavkami, jaké za těžký peníz v Praze sehnala a pak jsme potěšeně pozorovali, jak se na její dokonalou postavu lepí oči všech přítomných samců. Dle našich instrukcí se plavně vlnila kolem bazénu, bradavky jí napínaly tenounkou látku a průsvitný proužek kalhotek mezi nohama jasně kopíroval vzrušující tvar její buchtičky i s výraznou rýhou uprostřed. Dle našich pokynů si nenápadně uvolnila uzel na podprsence, pak skočila šipku do vody a na druhé straně vyplavala do půl těla nahá, neboť rozvázaná část plavek klesala pomalu ke dnu. Jakmile vylezla na druhé straně ven, mužské polovině osazenstva hromadně poklesla čelist a postavilo se přirození. Dámská polovina stáhla oči a rty do tenounkých čárek a dusilo se tichou závistí, nemající daleko k nenávisti. Rien s vypnutými ňadry hrdě prošla ztuhlým špalírem čumilů, na prahu vstupu do ženských sprch se otočila, graciézně si rozvázala šňůrky na bocích a očím všech přítomných tím posléze odkryla pohled na své vyholené pohlaví. Pak zmizela ve dveřích. Většina mužů v tu chvíli zamířila do vody nebo do sprch, protože jejich plavky začaly prozrazovat příliš mnoho. To byl konec prvního dějství. Byli jsme na výsost spokojeni. Nyní jsme se odebrali každý do svých sprch, a druhé dějství mohlo začít.

Jeho svědkyní se nyní stala Lucie a zde máte autentický záznam jejího vyprávění:

"Šla jsem hned za tou naší kurvičkou a tak jsem mohla od začátku sledovat její druhej výstup. Bylo to tré žolí, mon frér. Hned jak jsem vstoupila, uviděla jsem Rien pod sprchou, sledovanou závistivejma pohledama všech ženskejch. Nejdřív se tak neškodně cachtala, pak si vzala tekutý mýdlo a začala se mydlit po celým těle. Postupně se její pohyby stávaly smyslnějšími a smyslnějšími, hladila si prsa, bříško, vnitřní stranu stehen. Pak se začala mejt mezi nohama, třela se a laskala se svou dychtivou pipinkou, začala vzdychat. Báby nevěřily svejm očím. Rien už nepokrytě onanovala, druhou rukou si mnula hroty ňader a na jejích stehnech se smísila šampónová voda s jejími štávami.

Jedna kostnatá ženská si konečně dodala odvahy a vyjela si na ni. ´Ty hnusná kurvo, to ti nestačí, že ses vystavovala nahá před našima chlapama, eště tady budeš provádět takový prasárny?! Tebe by měli sebrat policajti, ty couro, takový jako ty by zasloužily naflákat na ten svůj fajnovej zadek a začít makat ve fabrice, běhno jedna!´ plivala ze sebe svůj bezmocnej vztek ta vyjetá rašple.

´Tak je sem zavolejte, stařenko,´ odpálila ji hladce Rien, jíž ženina poznámka o vejprasku jenom vydráždila, ´Na vás se určitě rádi podívaj!´ uzemnila tu jedubabu nakonec.

´Ty..., ty zkurvená děvko..., ty mrcho...,´ vyrazila ze sebe zrudlá žena a zakrývajíc si svoje vytahaný kozy utekla do šatny, provázená posměšnými pohledy kolemstojících dam. Některým zjevně nevadila možná invaze ztepilejch policajtů a představa jejich "obušků" je zdravě vyrajcovala. Pak sem se stala svědkyní neuvěřitelnýho. Několik zhruba osmnáctiletých kamarádek začalo pod sprchama dělat narážky a laškovat spolu, postupně se rozpalovaly víc a víc, až po příkladu neustále masturbující Rien si všechny začaly honit frndy. Stydlivější baby vypadly do šatny a pár zbylejch samic si nakonec taky dalo říct až byla nakonec sprcha plná vzdychajících ženských, rejdících si prsty ve svých mokrých kundách. V tom nastálém zmatku si nikdo nevšim, že jsem se přitočila k Rien, strhla ji na kolena a důrazně si ji přitiskla hlavou k podbřišku. Okamžitě mě začala vylizovat, proud teplý vody na nás nepřetržitě dopadal, cejtila jsem, jak se mi prokrvuje pochva. Uvolnila jsem se a uvolnila měchyř. Pramen horkých chcanek vyrazil z mý štěrbiny a stékal po Rienině obličeji míse se s vodou. Ta malá šelma se nenechala vyrušit a vylízala mě až do úplnýho konce. Sama se nevychcala, protože ji čekalo ještě pokračování... "

Schylovalo se k třetímu dějství, a to byla zase moje polívčička. Poflakoval jsem se nenápadně po pánské sprše a poslouchal vzrušené debaty přítomných mužů o "tý nádherný kočce", když se najednou otevřely dveře a do nich vstoupila nahá a mokrá Rien, jen s červeným ručníkem kolem boků. Nevzrušeným krokem došla ztichlou koupelnou k nejbližšímu umyvadlu, otočila se, zvedla se na špičky a s ručníkem svezlým na stehna usedla na keramický okraj. Pak, tváříc se jakoby by nebyla v místnosti plné nahých a nadržených mužských, začala močit. Horká tekutina šplíchala do umyvadla a ze zástupu samců se zdvihl jednolitý vzdech. Tága šla nahoru a místností zazněl zrychlený tlukot desítky srdcí.

Rien ukončila svou potřebu, svezla se z umyvadla, otočila se k němu čelem, pustila vodu a začala si vymývat pičku, odhalujíc zpitomělým okolním očím růžový vnitřek. Pak stojíc v hlubokém předklonu, začala se do sucha vytírat svým froté ručníkem. To konečně rozhoupalo prvního samečka. Vysportovaný svalovec si přestal zakrývat svoje mohutné mužství, přiblížil se k vysazené Rienině prdelce, popadl dívku za boky a bez ptaní přirazil.

Rien nevydala jediného slova, jen trochu vzdychla, upustila ručník a sevřela rukama okraj umyvadla. Vše se odehrávalo v naprostém tichu, přerušovaném pouze hekáním bloňdatého kulturisty. Celé divadlo trvalo za strnulé asistence ztopořených chlapů sotva tři minuty, když Rambo najednou přidal na rychlosti, pak zaskučel, vytáhnul svůj ocas z mokré prciny a vystříkal se Rien na zadek. Pak znejistěl, pohladil ji po zadečku a beze slova rychlým krokem odešel do šatny.

Rien natáhla ruku do zadu a pomalým a vilným pohybem si rozetřela semeno po pružném pozadí. To osmělilo dalšího nadržence, šlachovitého čtyřicátníka s mohutným černým knírem. Rázným krokem přišel k mlčící dívce, jemným pohybem ji vrátil do předklonu, nasadil se na ústí žádostivé vaginy a pak plynule vstoupil dovnitř. Šukal ji dlouhými tahy nejméně pět minut, než v křeči vystříkal Rieninu pochvu. Zrozpačitěl z toho, že to pustil dovnitř, něco zahuhlal a rychle zmizel.

Další byl nazrzlý mladík, tak v Rienině věku. Povzbuzen úspěchem svých předchůdců, otočil si dívku k sobě, jemně ji stlačil na mokrou podlahu a nechal se vykouřit. S rozkoší si přitahoval hlavu mé otrokyně k rozkroku, vyboulujíc dívce tváře svým velkým žaludem. Při orgasmu sténal a počkal si, dokud Rien nespolykala celý vazký příděl. Pak ji políbil na tvář a pyšně odkráčel.

Za ním už stáli ostatní muži ve frontě. Rozdělili se, povětšinou jeden šoustal przněné děvče ze zadu do píči a druhý se jí dělal do pusy. Rien trpělivě podržela všem, spolykala bez řečí snad litr spermatu a z vyjebané číči ji vytékal bělavý pramínek. Nejpozoruhodnější na tom bylo, že se to po celou dobu, to jest snad půl hodiny, odehrávalo v naprostém tichu. Nikdo nepromluvil jediného slova, muži přicházeli, takřka v tichosti se udělali a zase beze slova odešli. Rien byla na konci zadýchaná, její zneužité tělo se chvělo mnoha prožitými vrcholy, byla v extázi z toho, že se právě vykurvila nejméně s dvanácti chlapy.

Když byly sprchy prázdné, přistoupil jsem já. Upřela na mne vyčkávavý pohled, stačilo jediné naučené gesto a pochopila. Zaklekla, vysadila prdelku a dvěma prsty se rozevřela. Rozklekl jsem se nad ní, ale nevyužil jsem nabízenou jeskyňku, ale přiložil jsem žalud mezi roztažené půlky a prudce vnikl do vytrénované zadní dírky. Mrdal jsem ji do zadku tvrdě, sténala a šťastně mi držela, zatínal jsem nehty do její hebké kůže a vychutnával svůj triumf. Nechala se kvůli mně oprcat zástupem úplně cizích mužských, pouhý nástroj rozkoše sloužící k ukojení nadřazenému pohlaví.

Zatajil se mi dech a s úlevou jsem vytryskl do jejích útrob. Automaticky se otočila, vzala mne za přirození a zkušeně mi ho očistila. Potěšeně jsem ji poplácal po tváři, okamžitě mi políbila ruku a sklonila se mi k nohám. Spokojeně jsem se usmál a s pohvizdováním vykročil k šatnám.

Muži mne sledovali jako posledního Mohykána, říkali si jistě, že jsem si musel pořádně užít a měli pravdu. Za mnou cvakly dveře a vešla Rien.

Chlapům už otrnulo a přivítali ji bouřlivým potleskem a hvízdotem, ozvali se nabídky k pokračování, ale ona, zcela dle pokynů, nereagovala. S nehybným výrazem, s obličejem umazaným od chámu procházela šatnou směrem k východu, táhnouc za sebou svůj ručník a kroutíc ladně zadečkem, z něhož odkapávalo semeno, zanechávajíc tak na hnědém linoleu bělavé cákance. Došla ke dveřím a zmizela jako přízrak. Domnívám se, že mnoho z přítomných ukojených pánů to ve svých vzpomínkách za přízrak považuje. Třetí dějství bylo u konce. Předpokládal jsem, že u konce je i celé představení. To však byl omyl.

Zaslechl jsem z venku nějaké ječení, a stejně jako ostatní zvědavci jsem polooblečen vykoukl ven. Venku právě dva policisté zakrývali mou otrokyni jejím ručníkem a kolem ní poskakovala kostnatá ženština, jak mi později Lucie potvrdila, byla to ta, kterou Rien zneuctila ve sprše, a tahle babizna šťouchala ukazovákem do mého majetku a řvala: "To je vona, to je ta děvka!"

Policajti ji mírnili, že by to mohlo být bráno jako urážka na cti a vmanévrovali Rien do dámské šatny, aby se mohla obléknout. Jak jsem se později dozvěděl, Lucie jí tam do jejího sportovního pytle na ručník, plavky atd. strčila svůj diktafon, do kterýho si nahrávala svoje okamžité geniální postřehy. Diktafon samozřejmě zapnula na record.

Dveře se otevřely a davem přihlížejících slepic se ven prodrala má krásná Rien. Měla na sobě lehký svetřík na knoflíky, černou volnou minisukýnku a vysoké černé boty až nad kolena. Dav obdivně zašuměl. Pokorně se vydala policii, která mezitím sbírala výpovědi, a celá trojice zamířila k autu. Poldové byli trochu vyvedeni z míry tím, že ačkoliv převlečena, měla moje samička na tváři stále zaschlé semeno.

Co se dělo potom, víme jenom zprostředkovaně, z následujícího Rienina vyprávění. Nutno podotknout, že celý příběh vyprávěla klidně, spisovně, v poloze na kolenou sedíc na patách, oči sklopené. Ani jednou nevypadla ze své podřízené role, a takto nám podala své vzrušující svědectví:

"Když mě oba policisti narvali do auta, jeden si sednul ke mně dozadu, zatímco druhý řídil. Řekli mi, že jsem obviněna z veřejného pohoršení, ohrožování mravní výchovy mládeže a nakonec z prostituce. Ptala jsem se jich na důkazy a tak ten co řídil, povídá: ´Podívejte se slečno, ta paní vypověděla, že jste ve sprše veřejně prováděla oplzlosti. A pak jste šla nahá do pánské sprchy.´

Opět jsem se zeptala, jaké oplzlosti měl na mysli. To naštvalo toho druhého a ten na mě vyjel: ´Podívej se kotě, když to chceš vědět, tak sis honila kundu a pak ses asi šla kurvit s hromadou chlapů,´ začal mi klidně tykat.

Klidným hlasem jsem pronesla: ´Asi, pane důstojníku, a laskavě mi netykejte.´

´Tak já ti nemám tykat a "asi" se přiznáváš, že si si to šla rozdat s celou mužskou šatnou jo? Tak mi laskavě naval papíry, kočičko,´ dodal s úšklebkem.

´Nemám občanku.´

´Jo tak ty nemáš občanku, no to je překvapení, Tony, prohlídni jí tu tašku,´ vložil se do toho zase řidič.

Zatrnulo mi, protože jsem tam měla puštěný diktafon. Nechtěla jsem ji pustit, ale ten Tony byl silnější a nastal průšvih. Samozřejmě narazil rovnou na ten přístroj.

´Kurva, co je tohle? Jo tak ty si nás nahráváš, ty děvko?´ začal být sprostý, ´Tak to sis to posrala kočičko, tohle ti vosladíme,´ vypnul nahrávání. ´Takže ty onanuješ ve sprchách, kurvíš se, a to určitě za prachy, a eště máš tu drzost, že si nás nahráváš a seš arogantní. Seš pěkná svině, děvenko. Tak ukaž, co skováváš pod sukní.´ S těmito slovy mi zajel rukou pod minisukni. ´Do hajzlu, Dejve, ta kurva nemá kalhotky. A co je sakra tohle? Ty vole, představ si, že jí z píči teče semeno na sedačku.´ Oslovování se poangličtěnými jmény jim asi dodávalo sebedůvěru. ´Dejve, viděl si někdy takovou děvku?... Řikám, viděl jsi někdy takhle prokurvenou šlapku?´

´To sem teda neviděl, Tony,´ splnil jeho očekávání řidič, ´Ale když je tak nadržená, tak by si to mohla rozdat i s náma, no ne Tony?´

´Jasně že jo, viď kurvičko, že si to s náma ráda rozdáš?´

Mlčela jsem, a to ho zase naštvalo. ´Ta mrcha nechce podat výpověď Dejve, budeme muset províst výslech třetího stupně. Zajeď k těm vopuštěným barákům.´

Policejní vůz prudce zahnul a za chvíli jsme dorazili k opuštěný starý zástavbě. Policisté mne vyvlekli z vozu ven a nahnali mě do jednoho prázdnýho domu, před tím se pozorně rozhlédli všude kolem. Do rádia řekli, že jdou na svačinu a že nejsou na příjmu a násilím mě dostrkali do patra.

Hodili se mnou na zeď a rozkročili se, vyznamně si poklepávájíc masivními obušky do dlaní. ´Dělej kotě, sundej si tu sukni,´ pohrozili mi těmi těžkými nástroji.

Nereagovala jsem, tak ke mně Tony přiskočil a vrazil mi obuchem do břicha. Sklopila jsem se jako zavírací nůž a padla na kolena. Nešetrně mě vytáhl za vlasy zpátky na nohy a procedil mezi zuby: ´Tu sukni, kurvo.´

Bylo až s podivem, s jakým klidem, souvisle a hlavně takřka literárním jazykem, nám moje otrokyně převyprávěla svoje čerstvé zážitky. Vydržela až dokonce, ještě mi políbila ruku a pak najednou omdlela jako špalek. Otrokyně neotrokyně, společně s mou nevlastní sestrou Lucií jsme ji svlékli, omyli a uložili do postele.

Celý následující týden se Rien zmítala v horečkách, nebylo pomoci a museli jsme k ní zavolat lékaře. Věřte mi, že nám to dalo hodně práce, uspokojivě mu vysvětlit její šrámy, modřiny a odřeniny. Namluvili jsme mu, že Rien byla přepadena a znásilněná bandou cikánů.

Nevypadal, že by nám to dvakrát věřil. Tak si ho vzala do práce Lucie a nakonec slovo dalo slovo a bylo z toho rande.

Podle toho, co mi pak vyprávěla, si nechala od nadrženého doktůrka udělat kompletní gynekologickou prohlídku, dle jejích slov prováděnou převážně jazykem. Jak sama řekla, už dlouho se tak krásně nekurvila. Líčila mi způsob, jakým jí svůj dychtivý ocas vrážel do zadničky tak barvitě, až mi můj vlastní pták naběhnul do úctyhodných rozměrů. Ta věčně dychtivá samice si toho samozřejmě všimla a hned se mi svými rudými drápy sápala po poklopci. Je fakt, že ze mne od jisté chvíle, popsané již dříve, spadly všechny zábrany, související s mou nevlastní sestrou, a nenechal jsem se tedy dvakrát přemlouvat. Můj zbytnělý ohon se rád nechal osvobodit z těsného zajetí, aby se následně přenesl do mnohem sladšího vězení. Luciiny hladové rty ho obepjaly a její perverzní ústa ho počala vtahovat. Přivřel jsem oči slastí a chvíli jsem se nechal jen tak kouřit. Pak jsem se ale rozhodl trochu to okořenit. Popadl jsem sestru za její dlouhé a husté vlasy a táhl jsem ji po čtyřech za sebou do ložnice. Ze skříně jsem vyndal svou oblíbenou hračku - devítiocasou kočku, sedl jsem si na okraj postele, roztáhl nohy a Lucii jsem si přitáhl mezi ně. "Vypadá to sestřičko, že v poslední době nějak často přebíháš zpátky k starým dobrým penisům. Tak fajn, tohohle si zase vem zpátky do pusinky, ale zatímco mi to budeš dělat, budeš se současně i svlíkat, abych tě moh´ zbičovat."

V Luciiných očích to zasvítilo vzrušením, okamžitě se zase přisála k mé pýše a ve své skrčené poloze se snažila co nejrychleji vysvléknout. Bylo na ní vidět, že touží co nejrychleji pocítit na svém nahém těle dotyk trestajících důtek. Konečně se sebe doslova servala zbytky šatstva, trhajíc již zvlhlé kalhotky na kusy a neustále laskajíc mého šťastného čuráka. Jakmile byla úplně obnažená, prohnula se trochu v zádech, aby mohla co nejvíce vysadit svůj výstavní zadek. Na víc jsem nečekal a nedočkavě jsem ji přetáhnul důtkami. Dlouhé pramínky kůže se žádostivě zakously do její napjaté kůže a její zuby se ve slastné odezvě jemně zahryzly do mého pyje, nalitého krví. Švihal jsem ji pravidelnými, silnými údery až se její pokožka pokryla hustou sítí rudých šrámů. Násilím jsem ji odtrhl od svého přirození, překotila se na záda a umožnila mi tak zbičovat její kouzelné prsy. Nadskakovaly hříšně po každém zásahu, nalité bradavky hořely pálivou bolestí a nutily její už tak mokrou píču tvořit další vlny voňavého maziva.

Odhodil jsem důtky a přikleknul k Lucii na zem. "Roztáhni pořádně nohy, sestřičko, a přitáhni si kolena k prsům!" Poslechla okamžitě a vystavila tak náležitě svou kundu mým choutkám. Lehl jsem si na břicho a nejdřiv ze všeho ochutnal její šťávu. Z hlubin pochvy na mne sálalo nepředstavitelné horko. Laskal jsem jazykem to hebounké masíčko, občas stisknuv zuby kolem roztouženého poštěváčku. Odpovědí mi byl vždy mohutný příraz Luciiny pánve.

Zvedl jsem se na kolena a počal pro změnu prozkoumávat tu sladkou díru rukou. Nejdříve jsem vsunul dovnitř dva prsty a pak postupně přidával další. Ani nevím jak, ale najednou jsem měl uvnitř Luciiny kundy celou ruku až po zápěstí a rval jsem ji stále hlouběji. Má nevlastní sestra řvala rozkoší jako říjná lvice a čím hlouběji měla v sobě moji ruku, tím víc přirážela.

Popadl jsem do druhé ruky znova důtky a začal jsem ji bít přes vnitřní stranu stehen a přes břicho. Lucie byla úplně mimo. Ještě nikdy jsem ji tak neviděl. Vytřeštěné oči zírající do neznáma, mokrá ústa, přerývaný dech a litry potu, řinoucí se z celého jejího těla, zachváceného divokým sexem. Rukama si drásala ňadra a škrábala se svými dravčími nehty do krve.

Její orgasmus byl uchvacující. Její pochva sevřela mou ruku jako gumová rukavice a zalila se neuvěřitelným množstvím vazké tekutiny. Když jsem z ní ruku vytáhl, vyřinula se ta orgaistická řeka ven. "Pojď, ať tě konečně vykouřím," protáhla se Lucie a její slova se táhla jako med. Opřela se zády o zeď, nechala mne, abych zaklekl nad jejím hrudníkem a usadil se na jejích smetanových kopcích. Potom si s neuvěřitelně perverzním výrazem ve tváři vsunula mezi rty moji horkou kládu, aby mi následně předvedla nejlepší ukázku felace na Zeměkouli. Prsty jedné ruky mi zarývala do zadku, zatímco druhou rukou dráždila varlata. A u toho ještě tlumeně vzdychala. Je pochopitelné, že to se nedalo vydržet dlouho. Velice rychle jsem se vynesl až nad oblaka, a přiraziv si její hlavu až na břicho, nastříkal jsem jí svou dávku hluboko do krku...

"Dobrota," pronesla spokojeně Lucie, olizujíce špičkou jazyka kapky spermatu, deroucí se sporadicky ven z mého žaludu. "Já chci ještě jinou dobrotu, bratříčku."

"A to jakou, sestřičko?"

"Půjdeme do koupelny a tam mne pochčiješ a když budeš chtít, tak já se na tebe taky vychčiju," lascívně zašeptala ta zrzavá ďáblice.

Jak řekla, tak jsme taky udělali. Ta francouzská děvka, má nevlastní sestra si lehla na dno vany, já jsem se postavil nad ní a ona se nechala celá pomočit. Rukama si roztírala ten přírodní sekt po celém těle a rozkošnicky vrněla. Pak jsme se vyměnili. Lucie se nade mnou lehce pokrčila v kolenou, oběma rukama si roztáhla stydké pysky a spustila na mne svůj horký proud.

Oba nás to tak vyrajcovalo, že jsme byli připraveni pokračovat. "Pojď se ještě mrouskat, Tomášku," zamňoukala Lucie jako kočka, "Pojď oprcat svou neposlušnou sestřičku," vysadila na mne, stále ve vaně, svůj zbičovaný zadek.

Pohladil jsem její naběhlou kůži. Bude mít pěkná jelita, čubka jedna. Plácnul jsem ji vší silou do obou půlek. Zařičela bolestivou rozkoší. Vzal jsem konec sprchy a začal jí ho šroubovat do píči. Ségra sebou překvapeně cukla, ale statečně držela. Když byl celý konec sprchy v její vagíně, omluvil jsem se na chvilku a vyskočil z vany. Pospíšil jsem si do ložnice, kde jsem měl kondomy. Vybral jsem si z několika druhů ten nejsilnější a rychle se vrátil. Byl to pohled pro bohy, vidět mou nevlastní sestru nahou ve vaně na všech čtyřech, s hadicí od sprchy vycházející z rozkroku. Trpělivě čekala, co bude dál.

Navlékl jsem si na ztopořený ohon prezervativ a násilím se vnutil do Luciina análu. Lucie slastně sténala a vystrkovala zadek. Když jsem byl bezpečně uvnitř, ze všeho nejdřív jsem promnul její trčící kozy.

"Mysli si, že jsem tvoje kurva, prosím," kňučela Lucie. "Jebej mě, mrdej mě... ááách, zacházej se mnou jako s děvkou! Boha, vystříkej mi prdel, bráško!" Lucie se přestávala kontrolovat. Přestal jsem jí týrat dudy a pustil jsem vodu. Nejdřív studenou. Lucie sebou škubla, jako kdyby dostala ránu bejkovcem. Ledová sprcha, která zasáhla její pochvu, fungovala jako dynamit. Sestra začala skučet jako vlčice. Postupně jsem přidával vodu až do lehce horké a zesiloval tak proud. Nemusel jsem vůbec přirážet, stačilo, jak divoce vyváděla Lucie.

"Uáááá..., bože, mluv na mne, Tome! Buď sprostej..., áááách, chci se kurvit, tak dělej!!!"

"Jsi perverzní svině, rozumíš ty zkurvená děvko!?" I já jsem ztrácel kontrolu a nechal se unášet tou bizarní souloží. "Ty kundo jedna nevymrdaná, ty píčo nadržená..., vopíchám tě do prdele, ty vychcaná čubko. Pěkně mi drž, kurvo..., a přirážej... víc... víc!"

Svíjeli jsme se v šíleném vytržení, přes tenkou stěnu jsem cítil, jak v Luciině pochvě tepe voda ze sprchy a masíruje tuto citlivou zónu horkým proudem, který na konci tryskal z její rošklíbené štěrbiny ven a dopadal mi na stehna. Lucie měla prokazatelně nejméně pět orgasmů a já se nakonec také s úlevou vysemenil do kondomu.

Bezvládně jsme se svalili na dno vany. Sprcha vyklouzla ven z Luciiny ochablé vaginy a zalila nás teplým deštěm. Unaveně jsem vypnul vodu a stáhnul si prezervativ. Naklonil jsem se ven z vany, abych ho odložil na poličku.

"Počkej, nedávej ho tam, půjč mi ho," poprosila mne Lucie. Pokrčil jsem rameny a podal jí ho.

"Zítra brzy ráno odlétám zpátky do Francie," řekla Lucie. "Nechám si tenhle kondom jako památku na tebe," zálibně si prohlížela zplihlou gumu, v jejímž konci se líně převalovalo moje semeno. "Ale tohle by nevydrželo a tak si to uložím hned - do sebe," řekla vzrušeně, zaklonila hlavu a otevřela pusu. Zvedla si prezervativ nad obličej a začala ho rolovat na ruby. Fascinovaně jsem ji sledoval. Od gumového okraje se odlepila první hustá kapka a dopadla na Luciin vystrčený jazyk. Za ní následovaly další. Pak Lucie zatáhla jazyk a začala vychutnávat moje sperma. Chvíli ho labužnicky převalovala po jazyku, než ho spolkla. Pak zase vzala ten kondom a pečlivě z něj vylízala ulpělé zbytky chámu. "A mám tě v sobě," usmála se rošťácky.

Byl jsem z toho vedle. Naneštěstí byl nejvyšší čas dát Rien její dávku léků a tak jsme se osprchovali a vylezli ven z vany.

Byl to od Lucie takový dárek na rozloučenou. Čas, který si vymezila pro svou návštěvu v rodné zemi se nezadržitelně chýlil ke konci a netrvalo to dlouho a já jsem té fantastické ženě s duší děvky, mé nevlastní sestře, zamával na Ruzyňském letišti. Zbylo mi po ní pozvání do Francie - "Přijeďte kdykoliv, mon šér, i s tou tvou kurvičkou... " - a vůně Chanellu či kýho ďasa v celém bytě.

Rien se naštěstí rychle zotavovala z výsledku našeho exteriérového pokusu a brzy opět počala plnit svou pravou úlohu. Opět jsem trávil dlouhé hodiny trýzněním jejího rajcovního těla, pokořováním její oddané duše a způsoboval jak jí, tak sobě přímo pekelnou rozkoš.

Jedním z mých oblíbených žertů bylo nechat ji doma svázanou do kozelce a s roubíkem v ústech v tmavé komoře a vyjít si sám na dlouhou procházku po Praze. Právě při jedné takové vycházce jsem čirou náhodou narazil na svého bývalého spolužáka z vejšky, Igora. Stáli jsme spolu na eskalátoru v Krone a až v prvním patře jsme si všimli jeden druhého. Tohle setkání po X letech nemohlo skončit jinak, než u lahve ryzlinku a dlouhém vyprávění. Dozvěděl jsem se, že Igor krátce po získání titulu utekl za kopečky, kde se horko těžko probíjel, než se z něj stal celkem renomovaný tvůrce televizních reklam. Rozjel v Německu solidní agenturu a postupem času začal vyrábět i jiná dílka, než reklamy na margarín. Porno. Vypadlo z něj, že přijel do Čech hledat neoukoukané tváře a teď právě ulovil výstavní samici, kapánek hodně jednoduchou, zato s velkými - a tady si pomohl výmluvným gestem - přednostmi, které v jeho branži ovšem znamenají víc než IQ 160.

Za našich studentských let jsme spolu s Igorem takříkajíc ošukali vše, co před náma neuteklo na strom a tak slovo dalo slovo a můj úspěšný kamarád mne pozval na svou chatu na Šumavě, kterou koupil hned po revoluci, abych tam přijel spolu s ním zprubnout ten nový matroš, jak říkal. Prohlašoval, že ta holka je do něj absolutně udělaná a tak udělá všechno co jí přikáže. "Mám novodobou otrokyni, kamaráde, o tom se ti ani nesnilo. Jak za starejch dobrejch časů Říma."

V duchu jsem se ušklíbl, co on může vědět o otrokyních, ale schválně jsem mu neřekl, co mám doma já. S radostí jsem přijal jeho návrh a domluvili jsme se na pátek. Dokud jsme byli střízliví, popsal mi podrobně cestu a pak jsme to samozřejmě zapili.

Vrátil jsem se domů notně pozdě a v značně podroušeném stavu. Rien ležela v komoře spoutaná už nejméně šest hodin a její masochistická dušička musela slavit Silvestra. Po celou dobu, co jsem byl venku, mne představa, jak bezmocně leží v mém bytě jako balík na poště, neuvěřitelně vzrušovala. Alkohol mi okupoval smysly a tak jsem se s ní moc nepáral. Ještě svázanou jsem ji vyvlekl do obýváku, rozvázal jsem jí pouta a za pomoci důtek jsem ji přinutil rozproudit si krev. Nemilosrdně jsem ji švihal po celém jejím nahém těle zatímco ji nesnesitelně brněly přeleželé údy, do kterých se jí pomalu vracela krev. Důtky mi po chvíli přišly málo razatní, takže jsem krvežíznivě vybral největší koňský bičík, který náš arzenál, bohatě vybavený Lucií, obsahoval a začal prohánět svou otrokyni po bytě jako kobylu. Lezla po čtyřech a snažila se řehtat jako kůň, důkladně pobízena nemilosrdnými ranami přes obnaženou prdelku. Za chvíli měla zadek plný jelit jak o zabíjačce, až na tu barvu. Každou chvilku jsem ji cuknutím za vlasy zastavil a zašoustal si. Když se mi to blížilo, rychle jsem se odpoutal od jejího zadku a projížďka pokračovala. Nechal jsem se vozit na jejím hřbetě a nutil jsem ji přeskakovat jednoduché překážky. Za každou chybu dostala namrskáno přes prsy. Musela se vždy převalit na záda, rozvalit se jako psice, dávající na jevo svou pokoru a přijmout trest. Koncem bičíku jsem hbitě vyšlehával její ztopořené bradavky a každou chvilku si odskočil k vyčnívajícímu poštěváčku, abych mu štiplavou ranou nahnal do těla ještě více krve. Už takhle byl nalitý k prasknutí a taktéž Rienina píča vysílala své mokré signály. Ochotně jsem jí vyhověl a narval do ní násadu biče, jak to jen nejdál šlo. Honil jsem tu zotročenou kundu jako o závod a Rien se ve chvíli udělala. Hned ale rychle povstala, a jelikož byla již dobře vycvičená, hned se mi vděčně vrhla na mé stojící přirození. Přeblafla mne, jak se říká, dokonale.

Vždycky mne ráda kouřila a i dnes šťasně spolykala svou semennou večeři. Věděla, jakou mi tím pokaždé udělá radost.

Týden plynul, aniž bychom to s mojí otrokyní příliš vnímali. Zatímco pro mne běžel čas rychle, neboť jsem ho povětšinou trávil rozkošnickým tyranizováním té mladé dívky, jež se dobrovolně zřekla osobní svobody a stala se mým majetkem, Rien samotné ubíhal určitě mnohem déle. Většinu času se totiž nacházela různě upnutá či spoutaná, stávajíc se tak dokonale vycvičenou k dlouhodobému pobytu ve stísněných prostorách, navíc úplně znehybněná. Byl jsem svědkem jejích nekonečných orgasmů, když svázána do kozelce, s drátky vycházejícími z malého transformátoru, připevněnými k poštěváčku a kovové tyčince v pochvě, upadala takřka do úlevného bezvědomí, nekontrolovaně se třásla a sténala rozkoší, zatímco já kroutil knoflíkem ovládání. Takřka pravidelně se přitom pomočovala slastí a donutila mne tak skropit její spoutané tělo sprškou horkého semene, valícího se z mého předrážděného pohlavního údu. Pokaždé jsem spatřoval radost v jejích jinak poníženě sklopených očích, když mohla sledovat moji ejakulaci, kterou sama způsobila. Byla šťastná, když jsem díky ní dosáhl vrcholu a bylo to pro ni větší uspokojení, než její vlastní extáze. A bylo pro ni také největší odměnou, když mohla vystříklé sperma spolykat, i když ho proto musela slízat třeba s podlahy. Nechávala si ho vždy co možná nejdéle v ústech, laskala se s ním jazykem a cedila ho mezi zuby, než ho labužnicky polkla. Tyto její hrátky s mým chámem mne většinou znovu vzrušily a přivodily mi další erekci, čímž se Rien znovu vydala na milost a nemilost mému trýznění a mučení, které tolik milovala. Blížil se pátek a já si vzpomněl, že jsem přijal Igorovo pozvání, neboť příležitost vystříkat se do takového exempláře lidské samičky, kterou mi tenkrát ukázal na fotce, by snad nezahodil ani teplouš.

V pátek jsem tedy svým malým teréňáčkem dorazil na Šumavu. Zdárně jsem se proháčkoval neudržovanými cestami, po kterých snad naposled vodil lidi Král Šumavy a nakonec jsem dorazil do bohem zapomenutého údolíčka, kde obklopen hustými lesy trůnil Igorův srub. Třista metrů od něj hlásala úhledná tabulka, že vjíždím na soukromý pozemek. Zaparkoval jsem svou Vitaru vedle Igorova Rangerovera a připadal si trochu jako chudý příbuzný.

Můj spolužák se vyřítil ze dveří a halasně mne vítal. Sám mi vzal tašku s věcmi a vedl mne dovnitř srubu. Scéna byla připravena efektně.

Na bílé kožešině před planoucím krbem byla vskutku dekorativně rozložena nejnádhernější kočka, jakou jsem kdy viděl. Hustá hříva platinových vlasů, chrpově modré oči prozrazující nepříliš velkou inteligenci, ale o to větší vilnost, něžný nosík, plné rty, obrovská, ale pevně usazená ňadra, ploché bříško a dlouhé nohy s pevnými stehny, mezi kterými jsem zahlédl bloňdatý porost nad vyholeným klínem...

Mnohý muž by začal stříkat jen z toho jednoho pohledu tváří v tvář. Dívka se jmenovala Marika a pocházela ze Slovenska. Igor se kolem ní naparoval jako páv a majetnicky ji poplácával po pružném zadečku, když nás později obsluhovala při večeři. Měla při tom na sobě pouze bělostnou zástěrku, která jí zakrývala přirození, ale pozadí nechávala odkryté. Obdivoval jsem její dozlatova opálenou pokožku, kontrastující se sněhovou bělostí jejích prsů, zadečku a stydké oblasti. Uměla se hezky smát a její perlové zuby byly pouze dalším z mnoha plus, která dělala z této dívky sexuální magnet.

Bylo pochopitelné, že jsem se už nemohl dočkat, až vychutnám hlubiny její růžové pochvy, ale Igor mne stále napínal. Myslím, že vše bylo předem připraveno, protože nebyl nijak překvapen, když Marika po sklizení se stolu zaklekla pod těžký dubový stůl a začala ho bezelstně kouřit. Fascinovaně jsem sledoval, s jakou rafinovaností vtahovala do svých božských úst jeho nadupanou kládu, laškovně ho lechtala jazykem na varlatech a rozkošnicky hryzala svými dokonalými zoubky. Přesně pak poznala, když se Igi chystal k výstřiku, nastavila do cesty jeho přívalu svou dlaň a teprve z ní poté slízala jeho semeno.

Myslel jsem, že omdlím žádostivostí. Igor zachytil můj takřka prosebný pohled a konečně se smiloval. Pokynul milostivě rukou a roztoužená blondýnka se přesunula k mému rozkroku. Profesionálně uchopila mé ztvrdlé přirození, několikrát ho oblízla odzdola nahoru a nakonec ho labužnicky vsála svou šikovnou tlamičkou. Rozplýval jsem se blahem. Uchopil jsem ji oběma rukama za vlasy a s jistou dávkou surovosti jsem si začal její hlavu vrážet hlouběji do klína. Nevypadalo to, že by jí to vadilo. Zasouval jsem jí teď do pusy celý svůj úd, až ji moje varlata tloukla do brady. Díky tomu, že jsem byl na ni tak nadržený, přišel úlevný výstřik dost brzy. Přitáhl jsem si ji v tu chvíli až k podbřišku a mé horké sperma jí začalo tryskat do krku. Musela mít obdivuhodnou schopnost potlačovat zvracení, neboť bez zaváhání spolkla vše, co jsem jí nastříkal do úst.

Jen jsem skončil, bylo Igorovo zařízení opět v pozoru. Mně ani nestačil klesnout a tak jsme rozjeli skvostnou trojku. Rozkoš, kterou jsem tehdy zažil, se dá srovnat leda s okamžikem, kdy jsem se poprvé udělal do Rien v den, kdy ke mně sama přišla.

Marika byla svolná se vším. Nechala si protahovat svoji mokrou píču stejně jako rozkošný zadek, lízala nám varlata a zbytnělé žaludy, takže dostala lepkavou dávku přímo do tváře.

Šoustali jsme ji s malými přestávkami snad tři hodiny. Pak, se sklenkou v jedné a cigaretou v druhé ruce, jsme vyšli s Igorem před srub a kochali se hvězdnatou noční oblohou. Otevřenými dveřmi vycházelo ven světlo plápolajícího krbu, před nímž na již jednou zmíněné bílé kožešině ležela totálně zmrdaná Marika. Pomalu usínala a ještě v polospánku si po celém těle roztírala ulpělé semeno, jímž byla částečně pokryta.

"Zítra se musí hned po ránu umejt," poznamenal jsem, "jinak bude pěkně smrdět."

"Jo, to máš teda pravdu," rozesmál se Igor. "A jak se ti to líbilo, je pěkně poddajná, co?"

"Víš co Igi, zeptej se mně až zejtra, teďka padám únavou," típnul jsem cigaretu a vyprázdnil sklenku. "Dobrou noc a ne aby sis ho ještě honil," řekl jsem se smíchem a Igor se rozchechtal.

Probudila mne vůně kávy. Chvíli jsem bojoval s přirozeným odporem otevřít oči, ale zvítězil hlad. Posadil jsem se na posteli a hned se pořádně praštil do hlavy. Nademnou byl sešikmený strop.

Posadil jsem se na kraj postele a zatímco jsem se snažil zamáčknou si bouli, pozoroval jsem Mariku, hbitě se točící kolem kamen. Byla vymydlená, na sobě měla zase tu zástěrku, z pod které jí krásně vylézala ta její sladká prdelka. Okamžitě se mi na ní začaly sbíhat sliny a nabíhat péro. Pohlédl jsem na Igiho. Vypadal, že má ještě půlnoc.

Marika si všimla, že jsem již vzhůru. Oslnila mne okamžitě svým bělostným úsměvem a plavným krokem ke mně hned přišla. Beze slova zajela rukou pod přikrývku, kterou jsem měl pořád nahrnutou na klíně a zkušeně nahmátla můj ztopořený skvost. Druhou rukou mi opřela o hrudník a jemně mne zatlačila zpátky na lůžko. Pak odhodila mou deku a stále svírajíc můj penis, obkročmo na mne nasedla, vyhrnula si zástěrku a zasunula si mne do sebe. Rozvázala si šňůrku za krkem a uvolnila horní část zástěry. Odhalila tak své nalité prsy a nabídla mi je ke hraní. Potom se začala pravidelně nadzvedávat a zase klesat, masírujíc mi ohon zároveň i rafinovanými stahy poševních svalů. Přitiskla mi ty nádherné kozy až na obličej a nechala mne tak vdechovat opojnou vůni její hebké kůže.

Zaťal jsem jí prsty do pružného zadku a v extázi zarýval nehty do hloubky. Poznal jsem, že se jí zrychlil dech a začala přirážet rychleji. Přesunul jsem svou pozornost na její obrovské bradavky, sevřel jsem každou dvěma prsty a stále zvyšoval stisk. Na její tváři jsem zaznamenal obrovskou rozkoš, intenzita jejího klouzání po mém údu se znovu zrychlila. Začal jsem jí kroutit těmi tuhými dudlíky, počala tiše sténat a svíjet se v orgaistické křeči. Její dlouhé blond vlasy létaly kolem její hlavy jako obrovský vějíř, jak sebou házela v absolutním vytržení. Surově jsem mačkal její překypující ňadra a jen vychutnával práci její promáčené kundy na svém ocasu. Ve chvíli, kdy jsem cítil, že mi jím prochází úlevná vlna semene, chytil jsem Mariku prudce za vlasy, přitáhl si její tvář až ke svému obličeji a kousl ji do krku. Zachrčela jako v posledním tažení a sevřela svoji pochvu železným stiskem právě ve chvíli, kdy jsem její rodidla zaléval svým chámem.

Igor to celé prospal. Probudil se až ve chvíli, kdy jsem u stolu popíjel kávu s mlékem a krmil se namazanými chleby. Marika se zase točila kolem kamen, jako by se nic nestalo a jen matný výraz v jejích očích prozrazoval, co zažila. Mně bylo jasné, že jsem opět narazil na výjimečný typ, který má orgasmy při rákosce na svém těle, a že Igi s tou otrokyní moc nekecal. Sám ale netuší, co má doma. Nezbude, než mu to názorně naznačit. Ale s tím jsem trochu počítal, už když jsem sem jel.

Igora po ránu trochu bolela hlava, takže si to ani nenechal od Mariky udělat, nasnídal se a při té příležitosti jsem mu nabídl procházku po lese. Tam ho hlava bolet přestane.

"Ještě jsi mi neodpověděl na mou včerejší otázku, Tome," opáčil Igor.

"No právě, ale to je spojeno s takovým malým překvapením, víš? A to vám odhalím až venku."

"Nám? To myslíš mne a Mariku?"

"No jasně, půjdeme všichni. Uvidíš, že nebudeš litovat," spiklenecky jsem na něj mrknul, jako za starých časů. Igor pokrčil rameny a kývl.

Po snídani jsme vyšli ven před srub. Sluníčko hřálo, bylo už téměř čtvrt na dvanáct.

Pomalu jsem vykročil ke svému autu a pokynul jsem Igorovi s Marikou, aby šli se mnou: "Víš Igi, když jsi mi říkal, že máš absolutně oddanou milenku, jako byly otrokyně ve starém Římě, něco jsem ti neřekl. Já totiž mám opravdovou otrokyni a teď vám oběma předvedu, co to znamená absolutní oddanost a poslušnost vůči svému pánovi." S těmito slovy jsem otevřel zadní dveře od kufru své Vitary.

Tam, ve spacáku, se spoutanýma rukama ležela Rien. Jakmile jsem otevřel, upřela na mne svůj toužebný pohled. Sklonil jsem se k ní a uvolnil jí z úst roubík.

"Dobrý den, můj pane," přivítala mě okamžitě s usměvem.

"Dobrý den, Rien," opáčil jsem a políbil jsem ji na rty. "Vyspala jsi se dobře?"

"Ano pane, děkuji," po mém polibku se jí rozzářily oči.

Uvolnil jsem jí pouta a pomohl vylézt ven z vozu. Pak jsem si vzal z kufru malý koňský bičík. Igor s Marikou jen zírali, neschopni slova.

Zcela nahá Rien okamžitě poklekla u mých nohou a sklopila hlavu. Pohladil jsem ji a jemně vyzvedl zpátky do stoje. Přivinul jsem ji k sobě a znovu políbil. Přisála se ke mně a z očí ji vytryskly slzy. Ještě jednou jsem ji pohladil po vlasech a pak jsem poodstoupil: "Jsem s tebou spokojen Rien," otočil jsem se k Igimu, "Tak tohle je moje otrokyně Rien, která opravdu splní každé mé přání a miluje pocit, že je mým majetkem."

Igor fascinovaně hltal očima mou otrokyni. "Je nádherná Tomáši, ale jak jsi k ní proboha přišel?"

"Nepřišel jsem já k ní, ale ona ke mně," v kostce jsem mu převyprávěl celý náš příběh. Igor poslouchal s očima navrch hlavy a Marika vypadala okouzleně.

Za hovoru jsme se dali na vycházku do lesa. Po mé levici šla nahá Rien, jen s obojky kolem krku, zápěstí a kotníků, opatrně bosky našlapovala. Vedle mne šel pozorně naslouchající Igor a za námi Marika, která, jakoby se nemohla nabažit pohledu na mou otrokyni, také dávala pozor, aby jí neuniklo jediné slovo z mého vyprávění.

Čím jsem se dostával dále ve svém příběhu, tím byl Igi nadšenější a Marika vzrušenější a trochu duchem nepřítomná.

Když jsem dovyprávěl, řekl Igor: "To je fakt neuvěřitelný, kdybych ji neviděl na vlastní oči, tak bych ti to snad neuvěřil!"

"To jsi ještě nic neviděl, kamaráde," otočil jsem se a plácnul Rien po zadečku, "Je načase, abych ti předvedl její drezůru." S těmito slovy jsem se zastavil. U kraje cesty rostly kopřivy do výšky tak deset centimetrů nad kolena. Obrátil jsem se znovu ke své otrokyni: "Rien, chci, abys prošla tady po tom kraji cesty tak, aby se ti ty kopřivy otíraly o kundu."

Rien se na mne podívala, viditelně se jí moc nechtělo.

"Tak padej," mírně jsem zvýšil hlas a bez varování jsem ji švihl bičíkem přes zadek. Na místě dopadu jí hned naběhl rudý pruh. Ozvalo se potlačené zasyknutí, ale kupodivu nevyšlo od Rien, ale od Mariky. Vypadalo to, že se vžívá do otrokyniny role. Nahá dívka mezitím poslušně nastoupila k místu, kde začínal pás kopřiv, postavila se tak, že měla nohy asi 70 centimetrů od sebe a mírně se pokrčila v kolenou. Potom kachním způsobem vykročila. Mladé hlavičky kopřiv se tím pádem začaly otírat o její odkryté vyholené pohlaví a o nahá stehna, zasahujíce tato místa stovkami mikroskopických hrotů. Rien pomalu kráčela kupředu a polykala slzy. Igor si nepřítomně žmoulal knoflík od košile až ho nakonec utrhl. Marika ani nedýchala a rukou si maně zabloudila pod minisukni.

"Chci, aby sis prsty pořádně rozevřela píču, Rien," pobídl jsem dívku klidným hlasem.

"Prosím, to ne, pane," tiše zaprosila má otrokyně.

Namísto odpovědi jsem ji dvakrát silně švihnul bičíkem přes zadek. Okamžitě si oběma rukama roztáhla stydké pysky a dovolila tak žahavým lístkům zasáhnou citlivý vnitřek jejího přirození.

Podíval jsem se na Igiho. Na jeho šortkách bylo jasně vidět, že je vzrušený, olizoval si suché rty a vyzařoval z něj sexuální chtíč. Rien konečně překonala kopřivové pásmo a tak jsem jí přikázal, aby se po čtyřech vrátila zpátky. Když však chtěla lézt po čtyřech, usmál jsem se a přikázal jsem jí, aby se vrátila přes kopřivy. "Na, prožeň ji trochu," podal jsem koňský bičík Igorovi. Nevěřícně se na mne podíval, ale já pokýval hlavou: "No neboj se, je to můj majetek, a mohu si s ní dělat co chci. A navíc se jí to ve skutečnosti líbí."

Igor váhavě přijal nabízený nástroj a popošel k Rien, které se do kopřiv znovu zjevně nechtělo. Zkusmo ji plácnul přes vysazenou prdelku. "Jen se neboj a přidej, nebo tě nebude poslouchat."

Igi nepřítomně přikývl a přidal na síle. Přetáhl dívku přes zadnici, až poskočila a poslušně po čtyřech vlezla do pálivého porostu. Kvanta jehliček se zakusovala do prsů, bříška a v podstatě do celého těla. Na záda a obě zadní půlky jí pravidelné dopadaly rány bičíkem, které jí ušťědřoval Igor se stále větším zaujetím.

Koutkem oka jsem zahlédl, že Marika pod minisukní nepokrytě onanuje. Usoudil jsem, že je nejvhodnější chvíle, přeškolit ji na otrokyni. Přistoupil jsem k ní, chytil jsem ji za vlasy a přitáhl k sobě. Hrubě jsem ji srazil na kolena a obrátil hlavou k plazící se Rien: "Líbí se ti to, tak dělej odpověz," popohnal jsem ji tvrdým zmáčknutím za krkem, když překvapením oněměla. "Tak se koukej taky svlíknou, ty nadržená děvko!"

Trochu mne překvapilo, když okamžitě vyplnila můj příkaz. Jakmile byla zcela obnažená, popadl jsem ji znovu za krk a smýknul s ní ke kopřivám: "Dělej, přidej se k tý druhý čubce. Chci, aby ty kopřivy ležely na zemi."

Igor kvitoval s nadšením přírůstek ve svém stádečku a počastoval novou oběť několika dobře mířenými ranami bičíkem. Obě dívky brzy kvílely pod jeho otrokářským vedením. Celé tělo je nesnesitelně pálilo a na těle jim po každém šlehnutí naskakovala jelita.

Konečně byly všechny rostliny doslova udupány, obě dívky nahnal Igor až ke mně, kde se vyčerpaně svalily na lesní cestu. Převzal jsem od Igora bičík, neboť vypadal, že neví co dál a rozhodl jsem se předvést mu správný přístup k věci. "Vstávejte kurvy, nikdo vám nedal přestávku," svoji žádost jsem podpořil několika švihanci přes záda.

Obě dívky se namáhavě zvedly ze země. "Líbilo se ti to Rien," otázal jsem se své svěřenkyně, která si marně třela nejvíce požahaná místa.

"Ano pane, děkuji," odpověděla okamžitě a upřela na mne svůj oddaný pohled.

"A co ty, Mariko," přenesl jsem svou pozornost na uplakaný obličej druhé dívky.

"A-ano..., pane," dodala váhavě tázaná. Vida, rychle se učí, zaregistroval jsem spokojeně. I z jejího hlasu byla patrna oddanost a vzrušení, i přes proudy slz, řinoucí se z jejích šmolkových očí.

"Snad vás nepálej ty vaše mokrý díry, děvenky," zeptal jsem se s usměvem.

"Ne, nepálí...," zkusila odpovědět Marika.

Vrazil jsem jí facku, až se protočila: "Zapamatuj si děvko, že nikdy nesmíš svému pánovi lhát. Dávej pozor, co odpoví Rien." S těmito slovy jsem se obrátil ke jmenované dívce.

"Ano můj pane, pálí mne moje mokrá díra," pohotově odvětila Rien.

"A proto bys chtěla dělat co?" rozehrával jsem naši oblíbenou hru.

"A proto bych chtěla, aby mi do kundy někdo vrazil čuráka, můj pane."

"A stačilo by ti, kdyby ti ji někdo vylízal, Rien?"

"Stačilo, můj pane."

Kývnul jsem na Igiho, který se zaujetím sledoval moji drezůru a pak jsem mrknul směrem k Marice.

"Ehm," odkašlal si Igor, popadl Mariku za krk a stlačil ji do kolen. "Jestlipak víš, ty malá kurvo, co máš teďka dělat?"

"Vylízat Rien její píču - můj pane," chytla se rychle Marika, polykajíc ještě slzy.

"Dobře, tak dělej," plácnul ji bolestivě přes prdel. "Vyliž jí tu její škebli a já ti zatím protáhnu tu tvoji," dodal s uspokojením a už si připravoval svého ptáka.

Na můj pokyn se Rien roztáhla na zemi, rozevřela stehna a nechala Mariku aby svým jazykem schladila kopřivami popálenou prcinu. Marika zaklekla mezi Rieniny nohy a vystrčila zadek, takže Igi snadno našel cestu do její oteklé kundy. Já jsem mezitím zaklekl nad Rieniny prsy, podepřel jí hlavu, a nechal jí, ať mne vykouří. Udělali jsme se v podstatě společně...

Dlouhou chvíli jsme se váleli na lesní cestě a oddechovali. Až dodatečně mne napadlo, co kdyby tudy někdo šel. Igor mne ale uklidnil, že sem nezabloudí za celý rok takřka nikdo a tuhle cestu si udržuje sám, protože vede k malému jezírku. Poté jsme se zvedli, a pokračovali v procházce. Nechali jsme obě dívky, aby šly před námi a my jsme si nerušeně povídali. Igor mi z celého srdce děkoval, říkal, že na něco takového by sám nenašel odvahu. Měl by přinejmenším strach, že od něj Marika uteče, a na to byla příliš pěkná. Řekl jsem mu o mém ranním probuzení a jak jsem odhalil její masochistické sklony. Když jsem pak viděl její reakci na Rienino pokoření, rozhodl jsem se to zkusit, a vyšlo to.

Jak šly obě otrokyně před námi, Igor se zamyslel: "Víš, chtělo by to něco, co by ukazovalo, že jsou opravdu naše otrokyně. Teda, že jsou vážně naším majetkem."

"No, mne to dřív ani nenapadlo, protože Rien se vlastně sama prohlásila mým vlastnictvím a pak se taky podle toho chovala. Máš ale pravdu, že by to chtělo něco rituálního," zamyšleně jsem kopal do smrkových šišek.

"Co kdybychom... ne to je blbost," zarazil se sám Igor.

"Počkej, co jsi chtěl říct?" vyzvídal jsem.

"No, napadlo mne, že dřív se otrokům to... vypalovalo znamení. Ale říkám si, jestli to není trochu moc," zapochyboval Igor.

"Kamaráde, to je náhodou fantastickej nápad!" zajásal jsem. Jelikož jsem si byl mnohem jistější ve vztahu, který panoval mezi mnou a Rien, neměl jsem z toho takové obavy jako Igor, který se stal novopečeným otrokářem a stále si na to nemohl zvyknout. "Víš co, mohl bych s nima promluvit a ony by si samy mohly sestavit otrocké smlouvy, ve kterých by se definovaly jako naše vlastnictví a samy by žádaly o označkování svými majiteli," rozvíjel jsem dále naši teorii.

"To by bylo možná nejlepší, víš, nerad bych Mariku nutil k takové zásadní věci sám. Jak to jednou vypálíš, už to nemůžeš dát zpátky. A ona si musí být stoprocentně jistá, že chce být navždycky mou otrokyní. Taky bych jí to mohl dát vytetovat," navrh Igor nakonec.

"Ba ne, tetování není to pravý. V tom, že si nechá vypálit otrockou značku je právě to absolutní vydání se na milost a nemilost svému pánovi. Když na to dobrovolně přistoupí, po zralém uvážení a bez euforie, můžeš si být jistej, že chce být celým tělem a duší tvou otrokyní. Nemůžeme to po nich chtít, když budou zrovna opíchávaný a schopný všeho. Musí se k tomu rozhodnout v klidu."

"No, máš asi pravdu člověče," pokýval stále ještě trochu nerozhodně Igor, "Ale řeknu ti, v životě by mne nenapadlo, co díky tobě získám, kámo. Jestli se to povede, budu nadosmrti tvým dlužníkem. Bože, mít opravdovou otrokyni!"

"Nemá to chybu, Igi. To ti mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Můžeš si s ní dělat vážně, co budeš chtít. Svý zvrhlý dušičce můžeš dát absolutně volný pole působnosti. Chce to ale pořádnej výcvik, chápej že na něco takovýho není zvyklá. Teďka se nechala unýst příkladem Rien, a bude na tobě, abys ji řádně vycepoval, a nechal jí pochopit, že v absolutním odevzdání a poslušnosti najde tu svou masochistickou rozkoš."

"Počkej, to chceš říct, že to ještě není jistý?" zděsil se upřímně Igor.

"Klid Igi, ta kopřivová zkouška byla dost náročná a ona poslechla jak vycvičená fenka. Myslím, že je to vyloženě submisivní typ, ale pro tvůj klid si ji ještě vyzkoušíme. Mám v autě svoje nádobíčko, takže večer je obě pořádně zbičujeme, ukážu ti pár druhů rozkošného mučení a uvidíme.

V příjemném rozhovoru a plánování nám uběhl čas a zanedlouho jsme došli k jezírku. Obě dívky se zastavily na jeho okraji a čekaly na nás. Vzal jsem do ruky kus klacku ze země, hodil jsem ho doprostřed jezírka a zvolal: "Aport Rien! Přines pánovi klacíček!"

Má otrokyně se poslušně vrhla do vody, doplavala ke klacíku, uchopila ho do úst a přinesla mi ho k nohám. Podrbal jsem ji na hlavě: "Hodná čubička, určitě jsi byla ráda, že sis mohla schladit svou poštípanou kůži. Ale teď mne obě poslouchejte," obrátil jsem se i k Marice.  "Jelikož Marika projevila účinnou snahu stát se Igorovou otrokyní a Rien má již aspiranturu za sebou, rozhodli jsme se my, vaši páni, že budeme akceptovat vaše pokorné prosby o přijetí do otroctví a budeme věnovat svou vzácnou pozornost vašim maličkostem." Na tuhle řeč jsem se těšil a uplatnil jsem svého komediantského ducha. "Vaše přijetí do plného otroctví však není věc rozmaru. Musíte se opravdu stoprocentně rozhodnout, zda chcete svá těla a duše věnovat nám a zbavit se dobrovolně své osobní svobody. Vaše přijetí bude tedy podloženo Smlouvou o dobrovolném otroctví, jejíž součástí bude i vaše prosba o vypálení vlastnického cejchu s označením vás jako majetku vašeho pána. Na základě této smlouvy vám každé bude vypálena do kůže značka jako se to dělá dobytku. Tuto smlouvu samy sestavíte a nabídnete nám ji ke schválení."

"Můj pane, mohu něco podotknout?" ozvala se bázlivě Rien.

"Ovšem, co chceš?"

"Kdyby vás to příliš neobtěžovalo můj pane, nemohli byste tu smlouvu sestavit sami, aby plně vyhovovala vašim požadavkům?"

Podíval jsem se na Igora. Pokrčil rameny a tak bylo rozhodnutí zase na mně. Pomyslel jsem si, že by to nemusel být špatná zábava, a kývl jsem. "Dobře tedy, smlouvy připravíme my dva. Aby však vaše rozhodnutí nebylo ukvapené, a to především tvoje, Mariko, odložíme vaši odpověď na neděli večer. Do té doby budete z naší strany vystaveny testování, které vám napomůže ve vašem rozhodnutí. Testy budou spočívat v různých tělesných trestech, týrání, mučení a šikaně, abyste si co nejlépe uvědomily, zda vám takové chování vyhovuje. Vemte nyní na vědomí, že jediným důvodem vaší existence je naše vlastní rozkoš a vy jste pouhé nástroje. Veškeré vaše myšlenky musí směřovat pouze k jedinému cíli - uspokojit svého pána. Ty Mariko dávej dobrý pozor, protože vše co zakusí Rien, ucítíš ty dvakrát. Tak poznáme, zda jsi opravdu oddanou služebnicí a otrokyní svého pána. Pokud v neděli večer podepíšete smlouvy a dáte se tím dobrovolně do otroctví, budou vám neprodleně vypáleny vlastnické značky do kůže." Byl to jeden z mých nejdelších proslovů - alespoň na dané téma.

Igor mi poklepal na rameno:" Řekls to moc hezky, za oba. Mluvils mi z duše, ale mám trochu obavu, co na to Marika."

"O tu se neboj, však si ji vyzkoušíme." Přistoupil jsem k nahé blondýnce: "První pravidlo zní, nikdy se nedívej na svého pána, pokud ti tak není přikázáno. Měj vždy sklopený zrak a tělo připravené k nabídnutí svému pánovi. Z toho důvodu se ti zakazuje nosit jakékoliv spodní prádlo, nebude-li ti přikázáno jinak. Otoč se a předkloň se," s těmito slovy jsem pevně uchopil rukojeť bičíku. "Za to, že jsi se dívala na své pány dostaneš trest deset ran bičem, splatných ihned. Za každé ucuknutí či pokus o zachycení rány se začíná od začátku, takže si to rozmysli." Se zalíbením jsem se díval na malebnou křivku Maričina pozadí. Na bílé kůži již byly patrny stopy po předcházejícím bití, jejich řady jsem se však rozhodl neprodleně rozmnožit. S rozkoší jsem postupně vysázel na dívčí zadek deset ostrých ran a zaposlouchal se do čerstvého Maričina pláče.

Hlavní bod této provizorní zkoušky ale přišel až nyní. Bylo třeba zjistit, zda takovéto bití Mariku sexuálně stimuluje. Ponechal jsem ji tedy v předklonu, poručil jsem jí ovšem, aby více roztáhla nohy. Jakmile byl přístup její štěrbině uvolněn, zasunul jsem jí do pochvy prst, abych poznal, zda je vzrušená. Můj prst pohodlně vklouznul do krásně zvlhlé jeskyňky a moje očekávání se splnilo. Rozhodl jsem se přidat i ostatní prsty a zanedlouho jsem měl v hebkém objetí její vaginy celou pěst. Rval jsem se jí neurvale dovnitř, zatímco ona poslušně vytrvávala v potupné předkloněné pozici a tlumeně sténala.

Igor se neudržel, obešel Mariku zepředu a bez otálení jí zaplnil pusu svým naběhlým ohonem. Chytil ji za vlasy jako za uzdu a přitahoval si jimi její hlavu k podbřišku.

Zavolal jsem na Rien, aby mi přinesla smrkovou šišku. Přinesla ji v okamžení a pak také splnila můj další příkaz - našroubovala šišku Marice do análu. Musel jsem přitom kroutící se otrokyni přidržovat, protože projevila tendence se bránit. Když měla dlouhou šišku bezpečně zaraženou do zadečku, přetáhl jsem ji za trest několikrát bičíkem přes záda, druhou ruku stále hluboko v její kundě.

Igor se mezitím dostatečně nabažil Maričiných úst a rozhodl se vyzkoušet moji otrokyni. Pokynem přivolal Rien k sobě, poručil jí, aby se postavila na všechny čtyři a pak jí násilím vtlačil svůj penis rovněž do zadku. I Rien byla následně uchopena za vlasy a bolestivým taháním za ně přinucena hluboko zvrátit hlavu. Vypnutá na natažených pažích poníženě trpěla Igorovo zvířecí přirážení. Ten uvolnil jednu ruku z jejích vlasů, aby ji vzápětí použil k štípavému výprasku na Rieninu vyšpulenou prdelku.

Já jsem mezitím vytáhl zcela mokrou ruku z Maričiny píči a hrubě jsem ji povalil na záda. Dopadla hýžděmi na zem a zarazila si ten drsný předmět ještě hlouběji do střev. Hekla bolestí, ale to jsem na ní už ležel a bez problémů vyplňoval její rodidla svým čurákem. Zároveň jsem ji upírsky kousal do do krku a do nadupaných prsů a mé nenechavé ruce ji škodolibě štípaly po celém těle. Marika vibrovala bolestnou rozkoší a její přilnavá pochva se hravě přeorientovala z mé pěsti na můj pohlavní úd. Drtil jsem její tělo palčivými stisky a mezi jednotlivými přírazy chrčel na její adresu ty nejdrsnější urážky. Rovněž Marika se lehce vžila do pocitu, že je zvrhlou děvkou, kterou má každý právo prznit, jak se mu zachce. Na můj popud o sobě během naší perverzní soulože vykřikovala že je sprostá kurva, vyšoustaná čubka a nadržená vykurvená běhna...

"Chci-se-nechat-zprcat-do-bez-vě-domíííí, zmrdejte-mě můůůj-panéé... áááách, jako-svini... ááááh...," vyřvála ta bloňďatá nymfomanka, vypadajíc jako smyslů zbavená. Nebo spíš, že se jí všechny smysly přestěhovaly do kundy. Z očí jí tekly slzy bolesti a z úst se jí řinuly vzdechy rozkoše.

Igor poslouchal s rozkoší její skřeky a mezitím tvrdě hobloval mou otrokyni do zadku a tahal ji za nalitý poštěvák. Krom toho ji stále bezohledně rval za vlasy a občas vší silou třískl přes zarudlé půlky. Nutil Rien štěkat a výt jako háravou fenu, k čemuž ji častoval nevybíravými nadávkami a sliboval jí, že se jí vychčije do díry. Rien plnila poctivě všechna jeho zvrhlá přání a mezitím chrčela rozkoší mně tak dobře známým způsobem. Konečně Igor poznal, že mu to přichází, vytáhl svůj ocas z Rienina análu, trhnutím za vlasy obrátil dívku k sobě a bez ptaní jí ho vecpal do pusy, načež začal okamžitě stříkat. Husté semeno se valilo ven z Rieniných přeplněných úst a tak jí Igor nacákal zbytek rovnou do obličeje. Dodržel taky nakonec své slovo a chvilku po úlevné ejakulaci se ještě částečně ztopořený zanořil ptákem do dívčiny vaginy a začal močit.

Horký proud se pod tlakem vyřinul z Rieniny zašpuntované prciny a stékal po jejích stehnech na zem. Igor se stále močící vymanil ze sevření zneuctěného dívčího genitálu a pochcal Rien záda. Když skončil, opřel se o ni nohou a shodil ji do jezírka. "Koukej se pořádně vydrbat, děvko!" škodolibě na ni zavolal.

Byl jsem překvapen, jak rychle se můj přítel sžil s rolí pána a otrokáře. Neměl jsem však čas na žádné dlouhé úvahy, protože i já jsem začal vnímat svůj blížící se orgasmus. Jebal jsem Mariku čím dál razantněji, až jsem pocítil tlak spermatu valícího se mým penisem, rychle jsem ho vytáhnul ze své bloňdaté souložnice a vystříkal jsem se jí na kozy. Následně jsem Rien přikázal, aby se přestala ráchat ve vodě a šla slízat moje mazlavé semeno z Maričiných prsů.

Rien bleskově přispěchala a jala se plnit svůj úkol. Horlivě stahovala jazykem chladnoucí bělavé cákance z těla znásilněné Mariky. Ta se ještě nevzpamatovala s dlouhotrvajícího orgasmu a její zbičované a kopřivami popálené tělo se stále lehce třáslo po předchozím nervovém vypětí. Popadli jsme ji tedy s Igorem z obou stran a bez okolků jsme ji hodili do jezírka, s koncem smrkové šišky stále zaraženým do análu. Teprve ve vodě jsme jí dovolili si ji vyndat.

I my s Igorem jsme se vykoupali a pak jsme se vydali na cestu zpátky. Zpočátku jsme nechali obě otrokyně, aby za námi lezly po čtyřech jako feny. Byl to krásný pohled, Marika se snažila ve všem napodobit Rien, ale protože nás to zdržovalo, nechali jsme je nakonec, aby šly po dvou a před námi. Cestou jsme se do nich strefovali šiškami, házeli jsme jim aport do hustého křoví a mezi pichlavý porost mladých stromků a občas cvičně švihli bičíkem přes nahé zadničky. Hlasitě jsme se s Igorem rozesmáli, když jsme dorazili ke kopřivovému pásu a naše kobylky jej obešly velkým obloukem.