my jsme ti lidé, před kterými nás rodiče varovali
BDSM.CZ

Články autora Archiv

Osud
Už jste si někdy povzdechli nad svým osudem? Hrát s ním vabank může být vzrušující, ale i nebezpečné.
Komu sluší fialová?
Zoe je pěkná dívčina a jakožto každá holka má ráda oblečení. Ale sama už je dávno přesvědčená, že nejen na oděvu sluší fialová barvička…
Únos z Nagasaki
O městě Nagasaki jsme zvyklí číst jiné příběhy, než ty o umění bondáže. Dva pobudové a jemná japonečka vedou svou malou soukromou válku...
Spanking v tradiční lidové kultuře
Naši předci měli možnost setkat se s tím, co dnes nazýváme spanking, velmi často. Nešlo jen o případné tresty v rodině či ve škole, ale o celou řadu lidových obyčejů. Budiž následující článek jen stručným přehledem spankingových svátků v českém prostoru.
Třetí přání
Tahle povídka je o vánočním přání, když už se na nás koledy valí ze všech stran. Protože o Vánocích si všichni alespoň v hloubi duše něco přejeme. A ne vždycky se to dá koupit v nejbližším nákupním centru.
Dark
Sníte o černookém milenci, s tajemnou minulostí, dokonalou postavou a temnými spády? Mohou být temnější, než se na první pohled zdá.
R 666
Jela jsem tuhle vlakem a byla to ukrutná nuda. Tak jsem si pro potěšení napsala povídku. Takovou něžnou BDSM povídku, ani jedna rána v ní nepadne:-)
V kanceláři
Neschopní zaměstnanci, to je na zabití. A nebo minimálně na pořádný výprask, což už je pro čtenáře našeho serveru pravděpodobně představa o hodně zajímavější.