my jsme ti lidé, před kterými nás rodiče varovali
BDSM.CZ

Články autora Archiv

Rally - 2
Znáte to taky? Chováte se schválně tak, že vysloužíte výprask, a pak škemráte, aby byl mírný, ale kdesi uvnitř je touha nechat se seřezat do bezvědomí? O tom je tahle povídka.
Velitelka čety
Military prostředí je pro S/M fantazie docela časté. A v moderní, profesionalizované armádě, jsou i ženy - a to i na místě velitelů. I když si nejsem zcela jist, zda se v AČR řeší disciplinární problémy popisovaným způsobem, představa je to rozhodně zábavná.
Rally - 1
Varování pro děčata: Nezkoušejte sbalit cizí automobilové závodníky, sic se dočkáte pruhované zadnice! (Ale nakonec, proč ne, že? ;-)
Aristasia
Pokud se budete anglickou BDSM scénou chvíli zaobírat, tak dříve či později narazíte na fenomén jménem Aristasia. Když jej začnete zkoumat podrobněji, tak nejasností neubývá, ba spíše naopak.
Paní a otrok
Období antiky představuje pro úchylnou veřejnost zdroj inspirace odjakživa. Mladá paní, nudící se sama ve vile, když manžel odjel na dlouhou cestu a statný otrok, čerstvě zakoupení na doplnění domácího služebnictva, to je nebezpečná kombinace.
Každý pátek touto dobou
Učitel Bernát byl v Kamenici stejně váženou osobou jako samotný starosta. Tak jako každý učitel v té době byl obyvateli města považován za sečtělého vzdělance, ke kterému je vždy moudré zajít pro radu. Starší vousatý pán byl vdovcem a o výchovu svých dvou dcer se tak staral zcela sám. Nutno říct, že tak činil s příkladnou důkladností.
Zajímavá fakta o S/M
Tento text jsem našel na Internetu v mnoha verzích. Jeho původními autory jsou lidé ze sdružení APEX (Arizona Power Exchange) . Považuji ho za velmi zajímavý podklad například pro případ, kdy chcete někomu "zvenčí" vysvětlit, co je to SM.