my jsme ti lidé, před kterými nás rodiče varovali
BDSM.CZ

Články autora Anonymní příspěvky

Sloupový sál
Už když za války stavěli podzemní továrnu Richard, vybrali pro ni nenápadné místo. A uprostřed noci je to ideální místo na akci, která se hodně vryje do paměti
Na špičkách
Jak dlouho tu už takhle stojím? Pět minutu? Deset? Půl hodiny? Čas je těžké teď odhadnout. Vím jen to, že nohy už skoro necítím. Stojím vytažená na špičkách snad celé hodiny. Je mi zima.
Jenom naštvat
Chtěla jsem ho jenom naštvat. Trochu ho potrápit a vytrestat. Ale nakonec jsem to byla já, kdo skončila ztrápená, potrestaná... ale nakonec i dokonale spokojená.
Tvrdý výslech na Gestapu
Seděla v mé kanceláři a bylo vidět, že se bojí, i když se snažila působit statečně. Velmi mladé slovanské děvče. Sotva osmnáctileté, s hezkým obličejem. Podíval jsem se na ní. Sklopila pohled k zemi. Věděla, co jí čeká a že to nebude nic příjemného. Zato pro mě tento výslech bude více než příjemný.
Žena a výprask v průběhu věků
Přehnete-li si dnes přes koleno nepořádnou manželku či neposlušnou dceru, zdvihnete jí sukni a vysázíte jí na holou zadnici obligátních pětadvacet řemenem, rákoskou, vařečkou či metlou, dopustíte se trestného činu. Nebylo tomu ale tak vždy, a ještě dnes se v některých částech světa ozývá svištění rákosky, metly čí biče, provázené nářkem žen či dívek, dostávajících výprask. Někdy vám dokonce zákon předepisoval, čím a jak moc může být žena potrestána…
Podvečerní pohádka
Opět je tu dlouho očekávaný večer, na který se již spoustu dní těším a představuji si, co se mnou asi budeš provádět tentokrát? Máš vážný, klidný výraz a přímý pohled očí – kvůli kterému se někdy ještě stále dokážu červenat.