my jsme ti lidé, před kterými nás rodiče varovali
BDSM.CZ

Články autora Kacíř

Písklata - nejen o mladé krvi na BDSM scéně
Písklata je název organizační skupiny mladých brněnských příznivců BDSM. Už při svém vzniku a propagování prvních akcí přišli otevřeně s filtrováním účastníků podle věku, což vyvolalo poměrně výrazný negativní ohlas především u "starších a pokročilých úchylů". Jak je to s tím věkem a Písklatama vůbec, se ptám tří zakladatelů, Mirka, Nikity a Šeherezády...
Fetish Night 2014
Pražská Fetish Night 2014 je za námi, myslím, že se dost podařila. Nabízím malou nikoli nestrannou reportáž.
Bondage scéna v Čechách
Bondáž je jedním ze základních prvků BDSM, ne náhodou první písmeno ve zkratce BDSM je bondage, bondáž. Kam se v ČR obrátit, pokud vás zajímá?
Bondáž jako forma komunikace - rozhovor s Peterem Slemrianem
Jméno Peter Slemrian mnoha našim čtenářům nic neřekne, ale mezi zájemci o japonskou bondáž má jeho jméno velmi dobrý zvuk. Tento sympatický čerstvý padesátník nevysoké postavy a příjemného šibalského pohledu pochází z Dánska a - co je pro nás to zajímavé - "na plný úvazek" vyučuje a předvádí japonskou bondáž. Při jeho návštěvě v Praze jsme ho s Míšou Into These Bonds, hlavní organizátorkou zářijového workshopu, požádali o rozhovor pro BDSM.cz.
Pozvánka na Fetish Night a rozhovor s organizátorem
V Praze se na září 2013 chystá akce Fetish Night. Za akcí stojí krom jiných i Míla Bugtcher, zkušený matador ze studia HELL.cz. Věrní čtenáři si jej možná pamatují z rozhovoru pro BDSM.cz nebo snad z večírku k 5.narozeninám BDSM.cz (díky slavnému vystoupení známém i jako Chmelnický masakr ratanovou rákoskou), většina lidí ale zná Mílu a HELL.cz prostřednictvím proslulé akce Hell Party, kterou studio HELL.cz uspořádalo letos už posedmé.